Davut Güloğlu’nun ‘Survivor’ isyanı! ‘Acun Ilıcalı beni çağırırken haddini bilecek’

Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu ‘Pembe Masa’ programının bu haftaki konuğu Karadeniz müziğinin sevilen isimlerinden Davut Güloğlu oldu.

Ünlü şarkıcı; Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu, bu sezon ‘All Star’ fortmanında ekranlarda olan Survivor yarışması hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“SURVİVOR SANATÇIYA UYGUN BİR YER DEĞİL”

“Çok iştahlısın ‘Survivor’a çağrılsan ne yaparsın” sorusuna Güloğlu, “Çağrıldım. Bu konuda Acun Bey’e ‘Bana hakaret ediyorsun’ diye söyledim. Orası sanatçıya uygun bir yer değil. Herkes haddini bilecek bir yere birini çağırırken” sözleriyle çok konuşulacak bir cevap verdi.

“KİMSEYE ‘BANA YEMEK VER’ DİYE YALVARMAM”

Ben hayatım boyunca barlarda bile sahne almadım. Herkesin bir duruşu, bir çizgisi var. Ben bunca yıllık emeğimi gidip orada bir şort, bir atletle titreye titreye ‘Bana yemek ver’ diye kimseye yalvarmam. Ben bunun için mücadele vermedim. Benim bir onurum, bir duruşum var.

“MUSTAFA TOPALOĞLU’NU KANDIRDILAR”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya tepki gösteren 52 yaşındaki sanatçı, ‘uzaylı’ lakaplı meslektaşı Mustafa Topaloğlu’nun Survivor 2012 Ünlüler-Gönüllüler’e katıldığı hatırlatılınca, “Mustafa abiyi kandırdılar” demekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir